RN732ATTD2261C25
MFR.Part #
RN732ATTD2261C25
JLCPCB Part #
C4159420
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.26kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS