RN73R2ATTD3791B10
MFR.Part #
RN73R2ATTD3791B10
JLCPCB Part #
C3965321
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.79kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS