RN732ATTD2261A25
MFR.Part #
RN732ATTD2261A25
JLCPCB Part #
C4078054
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.26kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS