RN73R2BTTD2430F10
MFR.Part #
RN73R2BTTD2430F10
JLCPCB Part #
C4056206
Description
-55℃~+155℃ 243Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS