RN732ATTD2231B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732ATTD2231B25
JLCPCB Part #
C4347155
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.23kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS