SG73S2ETTD1373F
MFR.Part #
SG73S2ETTD1373F
JLCPCB Part #
C4007757
Description
-55℃~+155℃ 137kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS