SG73S2BRTTD273G
MFR.Part #
SG73S2BRTTD273G
JLCPCB Part #
C7079494
Description
-55℃~+155℃ 27kΩ 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS