RN732ATTD2211D100
MFR.Part #
RN732ATTD2211D100
JLCPCB Part #
C3949744
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.21kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS