RN73H2BTTD96R5B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD96R5B10
JLCPCB Part #
C4192964
Description
-55℃~+155℃ 250mW 96.5Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS