RN732ATTD2210A10
MFR.Part #
RN732ATTD2210A10
JLCPCB Part #
C4266761
Description
-55℃~+155℃ 100mW 221Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS