HV731JTTD3242F
MFR.Part #
HV731JTTD3242F
JLCPCB Part #
C4111593
Description
-55℃~+155℃ 100mW 32.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS