RN732ATTD2202B25
MFR.Part #
RN732ATTD2202B25
JLCPCB Part #
C186506
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 22kΩ ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS