RN732ATTD2150A05
MFR.Part #
RN732ATTD2150A05
JLCPCB Part #
C3968898
Description
-55℃~+155℃ 100mW 215Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS