RN732ATTD2002F50
MFR.Part #
RN732ATTD2002F50
JLCPCB Part #
C782228
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS