HV73V1JTTD6814F
MFR.Part #
HV73V1JTTD6814F
JLCPCB Part #
C3932448
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.81MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS