RN73H2ETTD1040B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1040B50
JLCPCB Part #
C4253460
Description
-55℃~+155℃ 104Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS