RN732ATTD1931A05
MFR.Part #
RN732ATTD1931A05
JLCPCB Part #
C3939346
Description
-55℃~+155℃ 1.93kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS