RN732ATTD1930A25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732ATTD1930A25
JLCPCB Part #
C3968733
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 193Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS