RN73H1JTTD3163C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3163C10
JLCPCB Part #
C4314767
Description
100mW 316kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS