RN732ATTD1820A05
MFR.Part #
RN732ATTD1820A05
JLCPCB Part #
C4083151
Description
-55℃~+155℃ 100mW 182Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS