RN73H1ETTP66R5C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP66R5C50
JLCPCB Part #
C2539271
Description
-55℃~+155℃ 63mW 66.5Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS