RN732ATTD1802B25
MFR.Part #
RN732ATTD1802B25
JLCPCB Part #
C186504
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 18kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS