HV733ATTE7872D
MFR.Part #
HV733ATTE7872D
JLCPCB Part #
C4205321
Description
-55℃~+155℃ 1W 78.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS