RN732ATTD1801B10
MFR.Part #
RN732ATTD1801B10
JLCPCB Part #
C4035553
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS