RN73H2ATTD1490C25
MFR.Part #
RN73H2ATTD1490C25
JLCPCB Part #
C2543997
Description
-55℃~+155℃ 125mW 149Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS