RN73H2ETTD56R2F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD56R2F100
JLCPCB Part #
C4200140
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS