RN732BTTD3241B10
MFR.Part #
RN732BTTD3241B10
JLCPCB Part #
C4351996
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.24kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS