RN732ATTD1722F10
MFR.Part #
RN732ATTD1722F10
JLCPCB Part #
C4137079
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS