RN73H2ETTD2640B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2640B10
JLCPCB Part #
C4245410
Description
-55℃~+155℃ 250mW 264Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS