RN732ATTD1720D25
MFR.Part #
RN732ATTD1720D25
JLCPCB Part #
C4229784
Description
-55℃~+155℃ 100mW 172Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS