SR732BTTDR158D
MFR.Part #
SR732BTTDR158D
JLCPCB Part #
C2601199
Description
-55℃~+150℃ 158mΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS