RN73H1JTTD28R4B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD28R4B25
JLCPCB Part #
C4173667
Description
-55℃~+155℃ 100mW 28.4Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS