RN732ATTD1720C10
MFR.Part #
RN732ATTD1720C10
JLCPCB Part #
C4214004
Description
-55℃~+155℃ 100mW 172Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS