RN732ATTD1760C10
MFR.Part #
RN732ATTD1760C10
JLCPCB Part #
C3929428
Description
-55℃~+155℃ 100mW 176Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS