RN732ATTD1672F25
MFR.Part #
RN732ATTD1672F25
JLCPCB Part #
C3941712
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS