SG73S2E1RTTD242J
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD242J
JLCPCB Part #
C5916298
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.4kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS