SG73S2E1RTTD3241F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD3241F
JLCPCB Part #
C7079736
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.24kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS