RN732ATTD1651D100
MFR.Part #
RN732ATTD1651D100
JLCPCB Part #
C4252618
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS