RN732ATTD1561D100
MFR.Part #
RN732ATTD1561D100
JLCPCB Part #
C4265968
Description
-55℃~+155℃ 1.56kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS