RN732ATTD1601F10
MFR.Part #
RN732ATTD1601F10
JLCPCB Part #
C4230800
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 100mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS