RK73B1HTTC620J
MFR.Part #
RK73B1HTTC620J
JLCPCB Part #
C306985
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 62Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS