RN732ATTD15R6F100
MFR.Part #
RN732ATTD15R6F100
JLCPCB Part #
C4112453
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS