SG73S2E1RTTD3570D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD3570D
JLCPCB Part #
C6296491
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1W 357Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS