RN732ATTD1583F25
MFR.Part #
RN732ATTD1583F25
JLCPCB Part #
C3928632
Description
-55℃~+155℃ 100mW 158kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS