RN73R2ETTD8162F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD8162F25
JLCPCB Part #
C2603362
Description
-55℃~+155℃ 250mW 81.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS