RN732ATTD1471F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732ATTD1471F50
JLCPCB Part #
C4553091
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 100mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS