RN732ATTD1352D10
MFR.Part #
RN732ATTD1352D10
JLCPCB Part #
C4033646
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS