RN732ATTD1431F100
MFR.Part #
RN732ATTD1431F100
JLCPCB Part #
C4281007
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 100mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS