RN73R2ETTD6121B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD6121B25
JLCPCB Part #
C2610618
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.12kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS