RN732ATTD13R2D25
MFR.Part #
RN732ATTD13R2D25
JLCPCB Part #
C4301394
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.2Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS